27 липня

(Будівельні новини)

Покровителями дня є:

Св. Вікентій І, папа — про його молодість знаємо небагато, але, ймовірно, у досить юному віці він був зачислений до римського духівництва. Апостольську Столицю очолив у 301 році. Вів перемовини щодо звільнення Риму Уларіхом (410 рік), війська якого захопили і пограбували місто. Керував Церквою протягом 16 років і вписався в її історію золотими літерами. Протистояв найбільшим єресям того часу: пелагіанству і несторіанству. Помер не дочекавшись залагодження конфліктів.

Святі Аурелій, Фелікс, Юрій, Ліліоза і Наталія з Кордови — у середньовіччі Іспанія лише частково була християнською, іншою частиною країни правили мусульмани, які забороняли сповідування інших релігій, ніж іслам. У ІХ столітті в Кордові мешкало подружжя: Наталія і Аурелій, який був сином араба і іспанки високого роду, новонаверненим християнином. Однак подружжя жило за ісламськими звичаями, приховуючи, що вони християни. Одного дня Аурелій побачив християнина, якого бичували за публічне визнавання своєї віри. Ця сцена стала причиною його внутрішньої переміни. Від того часу подруги почали публічно визнавати, що вони є християнами. Вони відклали певну суму грошей, щоб забезпечити майбутнє своїй дочці, решту роздали убогим, а самі віддалися покуті і молитвам. Приклад подружжя став натхненням для родича Аурелія — Фелікса. Він був відступником від християнської віри, а його жінка приховувала свою віру. Тепер же він повернувся на лоно Церкви і разом з дружиною почав прилюдно визнавати, що є християнином. Дуже швидко їх всіх арештували. Разом з ними ув'язнили певного ченця, якого звали Юрій з монастиря св. Сабаса в Єрусалимі, який подорожував Європою і Єгиптом в пошуках милостині для свого ордену. Чернець, шукаючи приводу для мучеництва, перед суддею образив Магомета. Таким чином всі п'ятеро були засуджені до смертної кари. Вирок виконали 27 липня 852 або 853 року.

Бл. Лучія Булафарі — народилася близько 1290 року в Касте Порзіано недалеко Риму. Її братом був блаженний Йоан з Ріеті. Вступила до ордену св. Августина і стала настоятельницею в Амелії, цю функцію виконувала до кінця свого життя. Померла 27 липня 1350 року. Її культ був затверджений у 1832 році, а нині йде процес канонізації. Є покровителькою людей піддаваних спокусі.

Іменини: Альфонса, Селестина, Цезаря, Юлія, Ліліани, Рудольфа.

 

12-18 червня 2018 р., с. Ямна, Прикарпаття.
Реколекції організовані Рухом "Подружні Зустрічі"

Реколекції, частина ІІ

 

 Звіт про ІI етап будови осередку "Христа Царя Всесвіту"

 

18.06.2016 - урочисте освячення
перших житлових приміщень
в новозбудованому осередку на честь Христа Царя Всесвіту

 

Служба Божа в Биківні з нагоди Свята Незалежності.
11 листопада 2015 р.

 

Звіт про І етап будови осередку "Христа Царя Всесвіту"

 

 

о. Вєслав Пенскі SAC у програмі
"Як ми це бачимо - здалека видно краще",
Чикаго, 15.03.2015

 

 Молитви до Христа Царя

 

Christus Regnat,

Christus Vincit, Christus Imperat. 

 

PAX CHRISTI

Вітаємо на офіційному сайті нашої парафії.

Тут ви зможете познайомитися з нашою історією, нашим сьогоденням, нашими планами, тобто чим ми живемо і над чим працюємо.  

Наша інтернет-сторінка буде постійно відновлюватися і доповнюватися новими матеріалами, але вже можна не лише прочитати, але й навіть побачити частину нашої історії; познайомитися з напрямками діяльності.

  Доступна також картинна галерея. Заохочуємо відвідати.
Роботи, що в ній знаходяться виконані сучасними видатними художниками. Картини представляють величність і красу, яку творили наші предки
на землях сучасної України.  

Вже теж можна переглянути наші фільми, зокрема, цикл передач для ДТРК "Культура". 

У найближчому часі плануємо створити ще декілька цікавих розділів. 

 Тому заохочуємо вас відвідувати наш сайт і ставати нашими ДРУЗЯМИ Улыбаюсь

 

 Всі наші турботи і старання довіряємо Христу Цареві. 

 

 

 

 

 

Уваги відносно роботи сайту та можливих помилок можна надсилати на адресу:
webmaster(at)pallotyni.kiev.ua