21 вересня

(Будівельні новини) 

Покровителями дня є:

Св. Матей – Апостол і Євангеліст – походив з Капернауму. Був митарем, коли Ісус покликав його на Апостола. Як говорить традиція проголошував Добру Новину на Сході. У Х столітті реліквії Святого перенесли в Салерно, недалеко від Неаполя. Знаходяться там до сьогоднішнього дня в головному вівтарі, в багатій крипті катедри. Іконографія найчастіше представляє його з Євангелієм в товаристві людської постаті, яка має крила. Є покровителем митарів і податкової.

Св. Ян Прандота, єпископ – походив зі славетного роду Одровонжів. Як краківський єпископ розгорнув місіонерську діяльність в Литві і  Ятвігії, а також впорядкував справи в дієцезії (м.ін. відновив катедру). Помер у 1266 році.

Йона – син Амітая, пророка, що походив з Гат-га-Хеферу. Був пророком відомим зі Старого Заповіту. Його історія описана в Книзі Йони. Він був висланий Богом до Ніневії, щоб перестеріг жителів і закликав до покаяння. Спочатку Йона відмовився це робити. Він сів на корабель, який плив у Таршіш, щоб утекти. Тоді здійнялася велика буря і корабель мав ось-ось розбитись.  Моряки дізналися від Йони, що бурю наслав Бог через нього, тому викинули його в море, тоді буря стихла. Йона не потонув, його проглинула велика риба. З нутра риби Йона почав молитися до Господа про порятунок і обіцяв виконати Боже веління.  Тоді – після трьох днів і трьох ночей перебування у нутрі риби – він був викинутий на сушу.   Виконав наказ і пішов до Ніневії, що призвело до того, що ніневітяни перестали грішити і навернулися, а Бог «роздумався щодо лиха, яке був погрожував їм учинити – і не вчинив його».

Іменини: Дмитра.

 

12-18 червня 2018 р., с. Ямна, Прикарпаття.
Реколекції організовані Рухом "Подружні Зустрічі"

Реколекції, частина ІІ

 

 Звіт про ІI етап будови осередку "Христа Царя Всесвіту"

 

18.06.2016 - урочисте освячення
перших житлових приміщень
в новозбудованому осередку на честь Христа Царя Всесвіту

 

Служба Божа в Биківні з нагоди Свята Незалежності.
11 листопада 2015 р.

 

Звіт про І етап будови осередку "Христа Царя Всесвіту"

 

 

о. Вєслав Пенскі SAC у програмі
"Як ми це бачимо - здалека видно краще",
Чикаго, 15.03.2015

 

 Молитви до Христа Царя

 

Christus Regnat,

Christus Vincit, Christus Imperat. 

 

PAX CHRISTI

Вітаємо на офіційному сайті нашої парафії.

Тут ви зможете познайомитися з нашою історією, нашим сьогоденням, нашими планами, тобто чим ми живемо і над чим працюємо.  

Наша інтернет-сторінка буде постійно відновлюватися і доповнюватися новими матеріалами, але вже можна не лише прочитати, але й навіть побачити частину нашої історії; познайомитися з напрямками діяльності.

  Доступна також картинна галерея. Заохочуємо відвідати.
Роботи, що в ній знаходяться виконані сучасними видатними художниками. Картини представляють величність і красу, яку творили наші предки
на землях сучасної України.  

Вже теж можна переглянути наші фільми, зокрема, цикл передач для ДТРК "Культура". 

У найближчому часі плануємо створити ще декілька цікавих розділів. 

 Тому заохочуємо вас відвідувати наш сайт і ставати нашими ДРУЗЯМИ Улыбаюсь

 

 Всі наші турботи і старання довіряємо Христу Цареві. 

 

 

 

 

 

Уваги відносно роботи сайту та можливих помилок можна надсилати на адресу:
webmaster(at)pallotyni.kiev.ua